SANDVİÇ PANEL ÇOKLU SEÇİM
Yalıtımlı panellerin farklı kullanımına bağlı olarak, pu sandviç panel üç tipe ayrılabilir: duvar panelleri, çatı panelleri, soğutulmuş sandviç paneller. Endüstriyel ve ticari binalarda, soğuk odalarda, temiz odalarda, Depolarda ve prefabrik binalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

demir kutu profil
demir kutu profil

SÜPER YALITIM
Mükemmel ısı yalıtım özelliklerine sahip pu sandviç panellerin düşük ısı iletkenliği, yapının çevre kalınlığını büyük ölçüde azaltır, binanın iç yüzeyini etkili bir şekilde arttırır ve enerji ve maliyet tasarrufu sağlar.

Demir Profil Avantajı

Yüksek alev geciktirici ve ısı köprülerinin tamamen çıkarılması (kirişleri takarken) ısıtma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur.
Sağlam
Nihayet

PU Kızılötesi sandviç paneller, inşaat sektöründe en dayanıklı ısı yalıtım malzemeleridir. Normal hizmet sırasında hayatı binalarda olduğu gibi aynıdır.
Ekoloji
Malzemenin %100’ü geri dönüştürülebilir ve paneller üretim ve işleme aşamalarında çevre dostudur.

BASİT VE HIZLI KURULUM

Geleneksel ısı yalıtım yöntemleriyle karşılaştırıldığında, Artifex Infra daha az malzeme kullanır ve kurulum işlemi daha az zaman ve zaman gerektirir, bu da inşaat maliyetlerini düşürür.

Şartname

üretim yöntemleri
Poliüretan sandviç panellerin uygulamaya göre sınıflandırılması. Üç uygulama, soğuk oda paneli, sandviç panel, poliüretan çatı sandviç panel (bizim çatı paneli genellikle dört gövde çatı paneli) vardır.

Pu hammadde sandviç panellerin sınıflandırılması. Dört çeşit pu sandviç panel,taşyünü sandviç panel, cam panel, EPS panel bulunmaktadır.

Bobin tipi kapak. Metal / PPGI çelik / Galvalume bobin bit üç türü vardır. 0.4-0.7 mm, boyalı galvanizli çelik sac normal kalınlık 0.4-0.6 mm, çelik bobin 0.4-0.7 mm üçüncü bit,

Kutu Profil Kaynak İşçiliği

1. Öncelikle, kurulumdan önce tasarım, personel, malzemeler vb. hazırlanmalıdır. her şey iyi hazırlanmış olacak.
2. duvarı kurmadan önce, koşu bandı kurulum gereksiniminin dikeyliğini ve düzlüğünü, duvardaki çerçevenin dikey sütun derecesini kontrol etmek gerekir.
3. poliüretan bant ile cepheyi kurmadan önce, duvar çerçevesini önlemek için önce su levhasını, destek plakasını ve kendinden kılavuzlu bağlantı kirişlerini, alt sızdırmazlık plakasını ve pencere eşiğini takmalısınız.
4. poliüretan duvar panelini zemine bağlayın.
Yan bağlantılar: çatlak Advent konektörleri ağız involution, iki panel arasındaki teması doldurmak için sağlam bir çelik çerçeve ile yuvarlak deliğin diğer ucunda bir direğe sahip sert poliüretan sandviç panelin ısı koruması için kullanılabilir.
5. 40*40 kutu profil, 40*60 kutu profil kayıt atılır.
6. NPU ve NPI kolonlar dikilir.

https://demirfiyatlari.istanbul/urun/20×40-profil-fiyatlari/