120mm-200mm’ye kadar paneller panel kalınlıkları ve daha yüksek hijyen seviyeleri için farklı kaplama seçenekleri, panel bu sistemi farklı cephe paneli depolarına göre benimser. Poliüretan ve taşyünü cephe  panellerimiz, zorlu uygulamalarda uzun süreli sürüş dayanıklılığı sayesinde ana hava girişleri için yüksek kaliteli PIR yalıtım malzemelerine sahiptir.

cephe paneli
cephe paneli

Sandviç Panel Cephe Paneli Fiyatları

Hizmet konseptimiz gibi, tek katlı binaların geliştiricileri de erken çocukluktan itibaren binadaki yatırım ve finans üzerinde doğrudan kontrole sahiptir. Bina kabuğu belirli çerçeve proje hedeflerini karşılayacak modern optimizasyonları yapılandırabilirim ve HVAC sistemlerine girmek için dağıtım döngüsü başına enerji maliyetlerini bile optimize edebilirsiniz.

Satın alma ve montaj firmalarımızla birlikte çalışarak, sunabiliz’in desteğiyle ürünlerimizin avantaj ve sıcaklıklarına uygun olarak inşaat projelerinin teknoloji kullanılır. Çatı paneli sayfamızada göz atabilirsiniz.

Yanmaz Cephe Sandviç Panel

Dış Duvar Paeli Yapısı

Sandviç panel IP panellere benzer, ancak teknik olarak daha karmaşıktır. Panelleri sağlam lvl levha, kapalı hücre yalıtımı ve OSB veya çimento levhadan oluşur. Hücresel yalıtım köpüğü, teknolojiye bağlı olarak sıvı halde panele sokulur ve hava deliği yoktur.

Paneller her projenin gereksinimlerine göre yapılır-Boyutlar, u-şekilli değerler ve yükler. Panel panelleri, ince yapılara sahip bir evin düşük enerji ve pasif standartlarını karşılar. Bu, bina için daha fazla S anlamına geliyor.