Sandviç panel fiyatları İstanbul merkezli firmamızda uygn fiyat ve kaliteli panel anlayışı ile satılıyor . Ürünlerimiz, örneğin, çeşitli özellikleri ile bilinir. Nem direnci, yüksek mukavemet, istikrarlı performans, kolay kurulum vb. Firmamız teklifimizin üretiminde kullanılan malzeme türüne büyük önem vermektedir. Bu yüzden ürünlerimiz uzun ömürlüdür. Bunlar geniş formatlı soğutma odaları, kamu binaları, endüstriyel atölyeler vb. duvar veya çatı olarak kullanılan poliüretan panellerin teklifleri düşük tutuldu ve yanmaz ve ses geçirmez yapısı ile tanındı.

  • Boyutlar 40 mm’den 250 mm’ye kadar kalınlıklarda mevcuttur.
  • Uzunluk 15 m.
  • Ortalama kabarcık yoğunluğu metreküp başına 40 kg’dır.

Çatı Paneli Fiyatları
Gıda paneli karoları, çatı, bina ve geleneksel işletmelerin yanı sıra endüstriyel depolar için ideal bir çözümdür. İki kat galvanizli, boyalı ve demir profil çelikten oluşur. Kutu profil üzerine uygulama yapılır.

Sandviç Çatı Panelleri
Çatılar için tost panelleri mükemmel ısı yalıtımı ve ses yalıtımına sahiptir. Ürünlerimiz güzel basit bir operasyona sahiptir ve hem endüstriyel hem de evsel amaçlar için kullanılabilir.

Sandviç Panel Cephe
Cephe için tost paneli, tarım, ev ve endüstriyel tesislerde cephelerin inşası için tavsiye edilir. Şu anda, tüm modellerimiz pazarın en son teknolojik ilerlemelerine dayanarak üretilmekte ve optimum sonuçlar vermektedir.

Cepheler için 3 çeşit panel mevcuttur

  1. Görünür Vidalı Cephe Paneli
  2. Gizli Vidalı Cephe Paneli
  3. Taşyünü Cephe Paneli

Orijinal levhası, polistiren izolasyonlu 40-100 mm kalınlığında su itici ahşap levhadan yapılmıştır, bu da çok yüksek yüzeylere izin veren maksimum koruma ve yüksek dirençli ısı yalıtımını garanti eder. Ahşap rengi, 14 farklı renkte boyama imkanı ile doğal Ladin frizleri üzerinde yapılır.

Yangına dayanan Yanmaz Sandviç Panel Fiyatları

Taşyünü sandviç panel fiyatları, çeşitli tasarım seçeneklerinde bulunan bir polyester iç ustura ile Güçlendirilmiştir. Kimya endüstrisinde, tarımda ve aşındırıcı gazların oluştuğu ortamlarda kullanılır, bu da zamanla inşaat kalitesinin bozulmasına neden olur. Panelimiz bu gazlara karşı büyük bir dirence sahiptir ve bu nedenle maksimum koruma sağlıyoruz. Fiyat minimum; kalite maksimumdur.

Camyünü Sandviç Panel
Yüksek ses yalıtımı ile taşyünü panel. Taş yünü şekli, yangına karşı koruma sağlayan ana koruyucu tabaka olarak hareket eden iki galvanizli ve önceden boyanmış çelik levhadan oluşur. Çatılar ve cepheler için tüm resmi kalite sertifikalarıyla ve mevcut düzenlemelere uygun olarak üretilmektedir.

Gizli Vidalı Cephe Sandviç Panel
Kalınlık / kalınlık: 35, 40, 50, 60 ve 100mm.
Renkler: Kırmızı, Beyaz ve gümüş, mavi jel, Yeşil, Beyaz krem dışında ve bidasoa içinde.
Endüstriyel depoları ve tarımın dış duvarlarını kapatmak, ofisleri ve evleri kapatmak vb.sizin için en hızlı ve en ucuz çözümdür.
Ana özelliği muhteşem estetiktir, çünkü sabitleme vidaları kesinlikle görünmez.
Rüzgar veya diğer dış ajanlar karşı büyük direnç koruma.

sandviç panel fiyatları
sandviç panel fiyatları